Modernizacja drogi powiatowej nr 2152Z pomiędzy miejscowościami Ożar i Strąpie (I etap)

Rozpoczęły się prace budowlane związane z realizacją inwestycji pn. „Modernizacja drogi nr 2125Z i 2148Z Ożar-Strąpie- Dziedzice - I etap”. W ramach realizowanego zadania na odcinku o długości ok. 2,0 km pomiędzy miejscowościami Ożar i Strąpie zostanie odtworzona nawierzchnia bitumiczna jezdni o szerokości 4,00 m i wykonane obustronne pobocze o szerokości 1,00 m umocnione warstwą kruszywa stabilizowanego mechanicznie. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na pierwszą połowę października br. Roboty wykonuje firma MALDROBUD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Myśliborzu.

Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn. „Modernizacja i przebudowa dróg powiatowych w gminach: Barlinek, Boleszkowice i Myślibórz”. Koszt modernizacji drogi powiatowej nr 2152Z na przedmiotowym odcinku szacowany jest na kwotę 2.370.159,23 zł. Zadanie jest finansowane ze środków własnych Powiatu Myśliborskiego oraz Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Wydział Dróg
Powiatu Myśliborskiego