Narada Burmistrza Dębna z przedstawicielami Powiatu Myśliborskiego

Na prośbę Zarządu Powiatu w Myśliborzu dotyczącą organizacji spotkania w sprawie przyszłości Szpitala w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. oraz ewentualnego przejęcia większościowych udziałów w Spółce przez Gminę Dębno, Burmistrz Dębna zaprosił przedstawicieli Powiatu Myśliborskiego na Naradę Burmistrza, która odbyła się w dniu wczorajszym, tj. 1 grudnia 2020 roku o godz. 16.00 w Dębowskim Ośrodku Kultury.

Na spotkaniu Powiat Myśliborski reprezentowali członkowie Zarządu Powiatu w Myśliborzu oraz radni Rady Powiatu w Myśliborzu z terenu Gminy Dębno oraz Gminy Boleszkowice.

Tematem spotkania było funkcjonowanie Szpitala w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty Sp. z o.o. Podczas spotkania Zarząd Powiatu w Myśliborzu zaproponował Gminie Dębno przejęcie większościowych udziałów w Spółce Szpital w Dębnie. W tym temacie odbyła się szeroka dyskusja, jednakże nie podjęto ostatecznych decyzji. Ustalono natomiast, że kolejne spotkanie w przedmiotowej sprawie odbędzie się w późniejszym terminie, tj. pomiędzy 14 a 18 grudnia br.