Nowy chodnik w miejscowości Trzcinna został oddany do użytkowania.

Zakończyły się prace budowlane związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z w zakresie budowy chodnika w miejscowości Trzcinna”. W ramach zadania został wybudowany nowy ciąg chodnikowy o nawierzchni z kostki betonowej na długości 328 m oraz przebudowane zostały zjazdy indywidualne do zlokalizowanych na tym odcinku nieruchomości. Obecnie prowadzone są czynności porządkowe polegające m.in. na zamulaniu spoin pomiędzy kostkami w nawierzchni chodnika. Zgodnie z deklaracją wykonawcy wszystkie prace porządkowe zostaną zakończone jeszcze w tym roku.

Przedmiotowe zadanie zrealizowała firma „Ekosystem FHU” Paweł Mroziński z siedzibą w Myśliborzu. Całkowity koszt wykonanych prac wyniósł  231.624,20 zł brutto. Zadanie zostało zrealizowane ze środków własnych Powiatu Myśliborskiego, przy finansowym wsparciu Gminy Nowogródek Pomorski, która na realizację zadania przeznaczyła dotację celową w wysokości 30.000,00 zł.