Nowy samochód dla Regionalnej Placówki Opiekuńczo - Terapeutycznej w Dębnie

Podopieczni  Regionalnej Placówki Opiekuńczo- Terapeutycznej w Dębnie mogą już korzystać z nowego pojazdu. Oficjalne odebranie samochodu Toyota Proace Verso odbyło się w dniu 13 lipca br. W uroczystości udział wzięli m. in. Wicestarosta Myśliborski - Alicja Prill, Wicedyrektor Regionalnej Placówki Opiekuńczo- Terapeutycznej w Dębnie - Katarzyna Sowala oraz przedstawiciele Zachodniopomorskiego Oddziału PFRON w Szczecinie - Piotr Niciejewski i Paweł Sałdan.

Całkowita wartość zadania pn.: „Zakup samochodu do przewozu niepełnosprawnych podopiecznych przebywających w Regionalnej Placówce Opiekuńczo- Terapeutycznej w Dębnie” stanowiła kwotę 165.379,65 zł, w tym wartość dofinansowania ze środków PFRON 80.000,00 zł, wkład własny Powiatu Myśliborskiego 85.379,65 zł. Pojazd zapewni bezpieczny i komfortowy transport podopiecznych RPOT w Dębnie.

Centrum Usług Wspólnych
Powiatu Myśliborskiego