Podpisanie umowy na realizację zadań pn.: „Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych w budynku Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu” i „Dostosowanie łazienki do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu”

W dniu 8 lipca 2024 roku podpisane zostały umowy na realizację zadań pn.:

1. „Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych w budynku Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu – wartość umowy 121.495,71 zł;
  2. „Dostosowanie łazienki do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu – wartość umowy 74.632,71 zł.

Wykonawcą robót została firma HRMB sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zadania zostały dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 95.121,37 zł. W imieniu Powiatu Myśliborskiego umowę podpisali: Robert Dudek – Starosta Myśliborski oraz Wioletta Drzewińska – Wicestarosta Myśliborski. W imieniu wykonawcy umowę podpisał Radosław Bogucki - Prezes Zarządu. Inwestycje zostaną zrealizowane w okresie wakacyjnym.