Podpisanie umowy na realizację zadania pn. „Poprawa jakości infrastruktury drogowej w Powiecie Myśliborskim”

polski ład

W dniu 17 czerwca 2024 roku podpisana została umowa na realizację zadania pn. „Poprawa jakości infrastruktury drogowej w Powiecie Myśliborskim”, na które Powiat Myśliborski uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wykonawcą robót została firma MALDROBUD sp. z o.o. sp. k. z siedzibą
w Myśliborzu. Wartość podpisanej umowy wynosi 7.287.642,57 zł. Wartość Promesy udzielonej przez Bank Gospodarstwa Krajowego stanowiącej dofinansowanie inwestycji wynosi 6.923.260,44 zł, co stanowi 95% wartości podpisanej umowy.
W ramach realizacji zadania wykonane zostaną następujące inwestycje:

1. Przebudowa drogi powiatowej nr 2151Z na odcinku Jaromierki-Lutówko polegająca na budowie ścieżki pieszo-rowerowej – Etap I
  2. Budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 2161Z w m. Ławy wraz z budową zatoki postojowej przy cmentarzu - Etap II
  3. Modernizacja drogi powiatowej nr 2122Z na odcinku Chłopowo-Pniów – Etap II
  4. Przebudowa drogi powiatowej nr 1418Z na odcinku Dębno-Grzymiradz – Etap III.

W imieniu Powiatu Myśliborskiego umowę podpisali: Robert Dudek – Starosta Myśliborski, Wioletta Drzewińska – Wicestarosta Myśliborski oraz Małgorzata Popławska - Skarbnik Powiatu. W imieniu wykonawcy umowę podpisał Łukasz Malinowicz - Prezes Zarządu.

Inwestycje zostaną zrealizowane w terminie maksymalnie 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.

podpisanie umowy umowa maldrobud