W dniu 14 października br. w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu została podpisana umowa pomiędzy Powiatem Myśliborskim a firmą „Ekosystem FHU Paweł Mroziński” z siedzibą w Myśliborzu, na realizację zadania pn. Przebudowa drogi powiatowej nr 2116Z w zakresie budowy chodnika w miejscowości Trzcinna”.

Powiat Myśliborski reprezentowali Starosta Myśliborski Andrzej Potyra oraz Wicestarosta Alicja Prill, natomiast firmę „Ekosystem FHU” reprezentował właściciel firmy Paweł Mroziński. Wartość zadania opiewa na kwotę 231.624,20 zł.

Zadanie obejmuje budowę chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2116Z na długości 328 m oraz przebudowę istniejących zjazdów indywidualnych w ciągu budowanego chodnika.

Przedmiotowe zadanie jest realizowane ze środków własnych Powiatu Myśliborskiego, przy finansowym wsparciu Gminy Nowogródek Pomorski, która na realizację zadania przeznaczyła dotację celową w wysokości 30.000,00 zł.

Zgodnie z zawartą umową Wykonawca zobowiązany jest zakończyć prace do dnia 30.11.2022 r.

Wydział Dróg
Powiatu Myśliborskiego