Przeniesienie Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami do nowej siedziby

Starosta Myśliborski uprzejmie informuje, że od dnia 24 maja 2021 r. do 28 maja 2021r. rozpocznie się przeniesienie siedziby Wydziału Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami z ulicy Spokojnej 13 na ulicę Północną 15 w Myśliborzu.

W związku z powyższym w dniach od 24 maja 2021 r. do 28 maja 2021r. nie będzie możliwości bezpośredniej obsługi zadań realizowanych przez Wydział Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami.

Wszelkie sprawy kierowane do Wydziału należy składać do urny wystawionej przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myśliborzu przy ul. Północnej 15.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności oraz utrudnienia, które mogą wystąpić w ww. dniach.

Starosta Myśliborski
Andrzej Potyra