Przyznano dofinansowanie na realizację inwestycji w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 2.

Informujemy, że przyznano dofinansowanie na realizację wniosków złożonych w ramach Rządowego Funduszu Strategicznego, Polski Ład- edycja druga. Wnioski swoim zakresem obejmują realizację następujących zadań:

1. Przebudowa drogi nr 1418Z Dębno- Grzymiradz- etap I,
  2. Modernizacja drogi nr 2122Z Chłopowo- Pniów- Nawrocko- etap I,
  3. Budowa chodnika w pasie drogi powiatowej nr 2137Z w m. Boleszkowice,
  4. Termomodernizacja obiektu użyteczności publicznej zlokalizowanego przy ul. Spokojnej 13 w Myśliborzu,
  5. Termomodernizacja obiektu użyteczności publicznej- budynek byłego internatu ZSiPO w Barlinku, zlokalizowanego przy ul. Szosowej 2 w Barlinku,
  6. Termomodernizacja obiektu użyteczności publicznej- budynek Regionalnej Placówki Opiekuńczo- Terapeutycznej w Dębnie, zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza 30b w Dębnie,
  7. Modernizacja drogi nr 2152Z i 2148Z Ożar- Strąpie- Dziedzice- etap I,
  8. Przebudowa drogi powiatowej  nr 2142Z Kaleńsko- granica powiatu (Szumiłowo)- etap I,
  9. Modernizacja drogi nr 2115Z Golenice- Czerników- etap I.

Warto podkreślić, że wartość przyznanego dofinansowania na realizację w/w zadań stanowi kwotę 15.599.800,00 zł.

Centrum Usług Wspólnych
Powiatu Myśliborskiego