Przyznano dofinansowanie w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychFlaga i godło Polski

Informujemy, że podpisano umowy o dofinansowanie ze środków PFRON w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” na realizację niżej wymienionych projektów:

1. „Likwidacja barier architektonicznych w zakresie poruszania się i komunikowania w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu”,
2. „Likwidacja barier architektonicznych w zakresie poruszania się i komunikowania w Zespole Szkół Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Dębnie”.
Przyznana kwota dofinansowania na realizację w/w projektów stanowi kwotę 127.009,72 zł.

3. „Likwidacja barier utrudniających swobodę ruchu osobom niepełnosprawnym w Szkole Podstawowej nr 2 w Myśliborzu poprzez ułożenie wykładziny antypoślizgowej w ciągach komunikacyjnych”,
4. „Likwidacja barier architektonicznych w zakresie poruszania się poprzez przystosowanie schodów wejściowych do budynku wraz z budową podjazdu na potrzeby osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Myśliborzu”.
Przyznana kwota dofinansowania na realizację w/w projektów stanowi kwotę: 127.944,90 zł. Realizatorem zadań ujętych w punkcie 3 i 4 będzie Gmina Myślibórz, która jako jedyna wyraziła chęć uczestnictwa w programie.

Centrum Usług Wspólnych
Powiatu Myśliborskiego