Rozstrzygnięciu konkursu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu informuje o rozstrzygnięciu konkursu

Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA RZUCANIA PALENIA 2022

Pt. „Koleżanko, Kolego - używki to nic dobrego!”

Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Myśliborzu we współpracy z Powiatem Myśliborskim.

Konkurs  polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej adresowanej do osób młodych, eksperymentujących z używaniem substancji psychoaktywnych w tym z paleniem papierosów, motywującej do zdrowego stylu życia. Do Komisji konkursowej wpłynęło 28 prac. Komisja oceniając prace brała pod uwagę zgodność z regulaminem i tematem konkursu, wartość  edukacyjną prezentacji, kreatywność pomysłowość autora pracy oraz estetykę wykonania.

Po dokonaniu oceny prac komisja przyznała:

I miejsce i nagrodę w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 500 zł  Igorowi Pasturczak uczniowi klasy VIII b Szkoły Podstawowej im. L. Teligi w Myśliborzu.

II miejsce i nagrodę w postaci  karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 300 zł  Julii Parniak – uczennicy klasy VIII c Szkoły Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki w Barlinku.

III miejsce i nagrodę w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert
o wartości 200 zł - Martynie Misztal – uczennicy klasy VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Młodych Talentów w Smolnicy
.

Dodatkowo Komisja konkursowa przyznała wyróżnienia:

1. Sara Adnan – uczennica klasy VIIa Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Kusocińskiego w Myśliborzu - nagroda w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 150 zł.

2. Bartosz Maskalewicz - uczeń klasy VIIc Szkoły Podstawowej im. J. Dąbrowskiego w Dębnie nagroda w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 150 zł.

3. Zuzanna Kobak – uczennica klasy VIIIa Szkoły Podstawowej w Karsku nagroda w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 100 zł.

4. Kamila Miklas - uczennica klasy VIIb Szkoły Podstawowej Nr 2 im. A. Fidlera w Dębnie - nagroda w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 100 zł.

5. Olaf Maleńki – uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej w Boleszkowicach - nagroda w postaci karty podarunkowej do wykorzystania w Media Ekspert o wartości 100 zł.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy.