Spotkanie z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego

ikony

Spotkanie z przedstawicielami Banku Gospodarstwa Krajowego

W dniu 10.01.2023 r. w Starostwie Powiatowym w Myśliborzu odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział: Anna Pawlak – dyrektor ds. rozwoju relacji społecznych w Banku Gospodarstwa Krajowego, Bartłomiej Hanas – dyrektor Regionu Zachodniopomorskiego w Banku Gospodarstwa Krajowego, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przedstawiciele Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego, przedstawiciele wszystkich gmin wchodzących w skład Powiatu Myśliborskiego oraz Stowarzyszenia na Rzecz Ochrony Dziedzictwa „Młyn Papiernia”.

Uczestników gościł Starosta Myśliborski Andrzej Potyra.

W trakcie spotkania Pani Anna Pawlak omówiła zasady realizacji projektów w ramach drugiej
i trzeciej edycji naboru wniosków z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych oraz z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków. Natomiast Pan Bartłomiej Hanas – przedstawił m.in. możliwości finansowania inwestycji ze środków Funduszu Dostępności.

Centrum Usług Wspólnych
Powiatu Myśliborskiego