Światowy Dzień Wody - 22 marca 2023 roku

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Myśliborzu informuje, że 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Z tej okazji w Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Myśliborzu organizowany jest Dzień Otwarty.

W dniu 22 marca 2023 od godziny 9.00 do 15.00 zapraszamy   każdego zainteresowanego mieszkańca powiatu myśliborskiego  do  siedziby Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Myśliborzu przy ul. Północnej 15 II piętro.

W tym dniu, osoby, które odwiedzą siedzibę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej będą mogły zapoznać się z tematyką dotyczącą nadzoru nad jakością wody przeznaczonej do spożycia, a także nadzoru nad kąpieliskami i miejscami okazjonalnie wykorzystywanymi do kąpieli, w tym pływalniami. Zaprezentowany zostanie sposób poboru próbek wody. Dla chętnych przygotowano Quizy, krzyżówki przy rozwiązywaniu, których będzie okazja sprawdzić swoją wiedzę.
Dodatkowo podczas organizowanego Dnia Otwartego będzie możliwość zapoznania się z pozostałymi obszarami naszej działalności, skorzystać z poradnictwa i zaopatrzyć się w materiały edukacyjne a także wykonać badania takie jak: poziom  tlenku węgla w wydychanym powietrzu, analizę składu masy ciała, pomiar ciśnienia krwi itp.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

W celu zapewnienia sprawnej obsługi odwiedzających grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty.