XXVIII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 10 grudnia 2020 roku (czwartek) o godz. 16:00 odbędzie się w trybie zdalnym XXVIII Sesja Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Prezentacja wyników prac nad Programem restrukturyzacji szpitali w Powiecie Myśliborskim.
  4. Dyskusja na temat zaprezentowanego Programu.
  5. Zamknięcie obrad.

Z uwagi na stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 i ze względu na  obowiązujące zasady bezpieczeństwa, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Myśliborskiego wprowadza się środki ostrożności polegające na uniemożliwieniu obecności mieszkańców podczas sesji Rady Powiatu w Myśliborzu.

Transmisja z obrad XXVIII sesji będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
Robert Dudek