ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

W piątek, 25 czerwca 2021 świętowaliśmy zakończenie roku szkolnego . Ze względu na warunki epidemiczne miało ono dość nietypową formę. Tego dnia uczniowie, ich rodzice, dyrekcja i nauczyciele naszej szkoły  nie spotkali się na tradycyjnym, uroczystym apelu w szkolnej auli.

O godzinie 9 wychowawcy poszczególnych klas zaprosili swoich uczniów do pracowni przedmiotowych. Najpierw podsumowano pracę dydaktyczno -wychowawczą, zachowanie i frekwencję uczniów a później odbyło się wręczenie świadectw promocyjnych.

Pani Dyrektor Beata Fryder oraz Pani Wicedyrektor Danuta Jurek swoją obecnością w poszczególnych pracowniach uświetniły wręczanie świadectw i nagród rzeczowych uczniom wyróżnionym, laureatom konkursów przedmiotowych oraz aktywnym członkom Szkolnego Wolontariatu.

W tym roku szkolnym nasza placówka może poszczycić się aż 40 osobami, które uzyskały średnią wyników nauczania co najmniej 4,75 oraz wzorowe lub bardzo dobre oceny z zachowania. Uczniowie ci ubiegają się o Stypendia Starosty Myśliborskiego. Oto lista osób wyróżnionych:

Nikola D., Julia T., Julia P., Katarzyna B., Mikołaj H., Maciej K., Filip K.,     Agata M., Małgorzata Sz., Karolina T., Anna B., Patrycja O., Daria D., Michalina C., Martyna S., Julia B., Dobrawa J., Nikola K., Martyna K.,      Jakub M., Estera S., Anita Sz., Wojciech W., Patrycja D., Julia K., Paulina K., Natalia P., Marta Sz., Julia Sz., Norbert M., Jakub S., Oliwia B., Klaudia M., Aleksandra M., Błażej Z., Martyna P., Michał O., Karolina N., Nikola R.,    Rafał W.

Średnia ocen w liceum ogólnokształcącym i technikum wyniosła 4,14. Najwyższe wyniki  nauczania osiągnęli uczniowie klas II CD3, II AB3, II TL4 i I A LO.

Wszystkim uczniom, Dyrekcji,  wychowawcom poszczególnych klas i pracownikom naszej szkoły życzymy wspaniałego wakacyjnego odpoczynku, dużo słońca i niezapomnianych wrażeń!