Zorganizowano bezpłatne badania USG piersi i USG tarczycy dla pracowników

W dniu 21 czerwca 2021 roku Starostwo Powiatowe w  Myśliborzu we współpracy ze Szpitalem w Dębnie im. Św. Matki Teresy z Kalkuty sp. z o.o. zorganizował bezpłatne badania USG piersi i USG tarczycy dla pracowników Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, powiatowych jednostek organizacyjnych oraz powiatowych inspekcji.

Z badania USG piersi skorzystało, aż 126 osób, a z badania USG tarczycy 63 osoby.

Badanie USG piersi i tarczycy przeprowadził lekarz Specjalista Onkologii Klinicznej i Chemioterapii Nowotworów – dr Piotr Plecka ze Szpitala w Dębnie.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie wśród pracowników i ich rodzin, Starostwo Powiatowe w Myśliborzu ponownie zorganizuje kolejne badania już w miesiącu lipcu br.