IV Nadzwyczajna Sesja VII Kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu

Przewodniczący Rady Powiatu w Myśliborzu informuje, że w dniu 4 czerwca 2024 roku (wtorek) o godz. 16:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Myśliborzu, przy ul. Północnej 15 odbędzie się IV Nadzwyczajna Sesja VII Kadencji Rady Powiatu w Myśliborzu.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Wybór członków Komisji Finansów, Budżetu, Drogownictwa i Rozwoju Gospodarczego, w tym podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Finansów, Budżetu, Drogownictwa i Rozwoju Gospodarczego.
  3. Wybór członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych, w tym podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Oświaty, Bezpieczeństwa Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych.
  4. Wybór członków Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji Rewizyjnej.
  5. Wybór Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia wyboru Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
  6. Wybór Wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej, w tym podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia wyboru Wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
  7. Wybór Komisji skarg, wniosków i petycji, w tym podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie stwierdzenia wyboru członków Komisji skarg, wniosków i petycji.
  8. Podjęcie uchwały Rady Powiatu w Myśliborzu w sprawie wskazania Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu do podejmowania czynności w zakresie podróży służbowych Przewodniczącego Rady Powiatu.
  9. Zamknięcie obrad.

Transmisja z obrad IV Nadzwyczajnej Sesji Rady Powiatu Myśliborskiego będzie dostępna na żywo na stronie internetowej Powiatu Myśliborskiego w zakładce „Aktualności”.

Przewodniczący Rady Powiatu
 Nikodem Mazur