Budowa podjazdu oraz dostosowanie łazienki do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku Zespołu szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu - 2024 r.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW PAŃSTWOWEGO FUNDUSZU CELOWEGO

PAŃSTWOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Budowa podjazdu oraz dostosowanie łazienki do potrzeb osób niepełnosprawnych budynku Zespołu szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu.”

Krótki opis projektu: Projekt planowany do realizacji w ramach obszaru B „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. W ramach zadania planuje się:

1. budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych, do budynku ZS im. Noblistów Polskich w Myśliborzu:
  2. dostosowanie łazienki na parterze budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Całkowita szacunkowa wartość wydatków kwalifikowalnych:      172.947,95 zł

Wartość dofinansowania z PFRON:                                                  95.121,37 zł

Wkład własny Powiatu Myśliborskiego:                                           77.826,58 zł

Termin realizacji zadania:                                                                  2024 r.

Inne strony w dziale